כל המידע על לק ג'ל

אין ספק שכל המידע על לק ג'ל חשוב. תוכלו לגלות כיצד להשתמש בו נכון ומה עליכם לחפש בבחירת מוצר. ציפורני ג'ל הופכות פופולריות יותר, כאשר יותר נשים מתנסות להשתמש בהן. עם זאת, כמו בכל פריט יופי או מוצרי קוסמטיקה, יש כמה טיפים חשובים לבטיחות לפני שתתחיל להשתמש בו.

חשוב מאוד לוודא שהציפורן שלך נקייה ויבשה לפני שתתחיל. זה אומר שעליך לשטוף אותו ביסודיות במים וסבון, אך אינך צריכה לייבש אותו לחלוטין. זה יכול לגרום לקילוף הג'ל שלך, מה שמקשה על השימוש בו. לאחר שהציפורן שלך נקייה ויבשה, אתה יכולה למרוח את הג'ל.

את צריכה להיות עדין מאוד בעת מריחת הג'ל. את לא צריכה לדאוג לשים על הציפורניים שלך, מכיוון שזה לא ישפיע על הצבע שלהם. מה שאתה צריכה להקפיד עליו הוא להשתמש ביותר מדי ג'ל, מכיוון שהדבר יכול לגרום לו להחליק בקלות. אם אתה מורחת יותר מדי, הציפורן שלך עשויה אפילו להפוך לבנה. זה משהו שאת בהחלט לא רוצה שיקרה!

לק ג'ל- כל הטיפים לציפורניים יפות

אם אתה משתמשת בצבע אקרילי, אז יש לך את אותו המידע על לק ג'ל. הלק אינו נדבק היטב לצבע אקרילי, לכן עליכם לשמור על בקבוק הלק כל הזמן שאתם מציירים או להתאמן על צביעה כשהפריימר כבר על הציפורניים. את לא רוצה בסופו של דבר לצבוע את הידיים, הידיים ואפילו את הרגליים עם הלק. את יכולה להסיר את הפריימר, עם זאת, אם אתה לא רוצה שהציפורניים שלך יצהיבו.
דבק לא אוהב לעבוד עם שמן. כשאתה משתמש בדבק ציפורניים, עליך למרוח בסיס שמן לפני שאתה שם את הג'ל על הציפורניים שלך. אתה אפילו לא צריך להשתמש בדבק על בסיס שמן.
לחצי למידע נוסף בנושא עיצוב ציפורניים

מה כולל התהליך?

כל המידע על לק ג'ל אומר לכם שכדאי לכם לערבב את בסיס השמן עם הדבק בכדי להפוך אותו לנוזל שיכול לעבוד עם כל סוג של לק. עם זאת, לעולם אל תוסיף מים לדבק כדי לדלל אותו. במקום זאת, עליך לשפוך כמות קטנה בידך ואז לשים את גוזז הציפורניים שלך לעבודה.
את צריכה לקחת את היד ולאט לאט להעביר את הקוצץ על הציפורניים. אם ברצונך להיפטר מציפורן מהירה, עליך לשים את לק הג'ל ישירות על הציפורן, להמתין מספר שניות ואז לגרד אותו. עם זאת, זה לוקח הרבה זמן, וזה לא מומלץ לצבוע ידיים או ידיים כי זה עלול לגרום נזק לעור סביב הציפורן.
לק ג'ל

איך להסיר את הלק ג'ל?

לאחר שהסרתם ציפורן, תוכלו לשים עליו מרכך או לק. לפני שתעשי זאת, עליך להשרות את הידיים במים חמים. זה יעזור לך לרכך גם את העור סביב הציפורניים. לאחר מכן, שימי מעט מהמרכך או הלק על הציפורן והמתן מספר דקות. לאחר שהמרכך התייבש, תוכלו לסיים למרוח את השאר על הציפורניים.
השלב האחרון הוא לשים כמה כפפות מגן איכותיות על הידיים לפני שתתחילי לצייר. את יכולה להשתמש בכדורי צמר גפן כדי לנקות אותם אך לוודא שהם נטולי לק ג'ל. אחרת, את עלולה לגרות את העיניים ואת העור בטעות. הדרך הטובה ביותר לבדוק אם הכפפות נטולות לק ג'ל היא לשים אותן על הידיים ולמרוח אותן זו בזו עד שהדבק יירד.